3. novembra 2023

Príbeh našej značky

Príbeh našej značky
Príbeh našej značky

ROZUMIEŤ DEŤOM, to chce roky skúseností a otvorené srdce

Sedíme na gauči a len tak „scrollujeme“ galériu fotiek v telefóne. Pousmejeme sa nad nie jedným zážitkom a postupne sa dostávame sa až do roku 2018. Naše oči vtom zaujme jedna fotka, jedna konkrétna fotka s jasným odkazom – „Tu to celé začalo!“ Avšak, poďme postupne …

V lete roku 2018 sa Slávka po roku opäť vrátila, ako animátorka na detský pobytový tábor. Vtedy jej ani na um neprišlo, že tam spozná skvelú kolegyňu Janku, ktorá je teraz jej úžasnou priateľkou a zároveň spoločníčkou. Obe sa rozhodli leto stráviť užitočne a kreatívne. Mali víziu pripraviť deťom tie najlepšie prázdniny, plné zaujímavých hier, aktivít či bláznivých a nezabudnuteľných spomienok. Popritom sa však museli popasovať s rôznymi náročnými situáciami, ktoré si žiadali rýchle a jednoduché riešia. Všetky tieto prekážky ich učili deťom rozumieť viac a viac.

ŠÍRENIE POZITÍVNEJ ENERGIE, to je to podstatné ​

Po tábore sa ich cesty na určitý čas rozišli. Slávka sa venovala deťom prostredníctvom skautingu, ktorý ju naučil nielen zručnostiam, ale aj hodnotám či vytrvalosti. Naopak Janka sa v školských laviciach pripravovala na prácu vychovávateľky, vďaka ktorej získala nové nápady a tipy, ako sa priblížiť k tým najmenším ešte viac. Spoločne sa však opäť stretli, ako animátorky v jednom zábavnom centre. Náhoda? Ony odvtedy veria v osud.

Pri práci postupne zistili, že to nieje také, ako animovať tábor. Už neboli zavreté v táborovej bubline, do ktorej rodičia nevideli a tejto novej situácii sa museli prispôsobiť. Rodičom sa snažili dopriať oddych, zatiaľ čo pre ich ratolesti pripravili pútavý program. 

Avšak, potom prišla zmena! Rozhodli sa to robiť inak a do programu postupne vtiahli aj rodičov. Chceli, aby aj oni nachvíľu odišli od zhonu a každodenných starostí. Zrazu bol cieľ jasný – rozdávať radosť a pozitívnu energiu všade navôkol. Na veku skrátka nezáležalo.

Príbeh našej značky

PROGRAM, KTORÝ VÁS SKRÁTKA DOSTANE, to je čo tvoríme

Zrak nám zrazu od fotky v telefóne skĺzne na oranžové tričká s nápisom Happy Monkeys, ktoré sú položené na žehliacej doske. Pozeráme na značku, ktorá je postavená na rokoch praxe a tvrdej driny, pozeráme sa na značku ktorú milujeme, ňou sú veselé opice. Nie nadarmo nám ľudia hovorili: „Vy dve ste ale opice!“ 

A prečo práve opice? Pretože sú to úžasné, hravé, veselé a energetické tvory, pri ktorých nikdy neviete, čím vás prekvapia. Presne ako my. Vždy vám pripravíme program, ktorý vás skrátka dostane! 

Share on:
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp
Recent posts

Programming School

Mauris maximus sed eros eget posuere. Integer at pellentesque!
We recommend
Featured posts